Späť do obchodu

Registrácia

Anti-stresové poobedia

Každodenný stres nám spôsobuje množstvo zdravotných problémov. Práve preto sme sa rozhodli v Prešove zahájiť anti-stresové poobedia, kde sa čas zastaví a zažijete krásne hodiny, ktoré vám nielen pohladia dušu, ale aj doplnia stratené sily a energiu. Prídete do priestoru, ktorý bude oázou pokoja. Môžete sa tešiť každú druhú stredu v mesiaci na stále iný zaujímavý program ako cvičenie jógy, či už cvičenie pre zdravý chrbát, muzikoterapiu (sound healing), dýchacie techniky, aromaterapia s doTERRA olejmi. Bude to stále v stredy od 17:30 do 19:30 začíname 28.9.2022, dátum ohlásime stále vopred na našich sieťach. Bude to v priestoroch nad Čukoládou na 2. poschodí  v meste Prešov na Hlavnej 89, parkovanie je prístupné hneď popri ceste. Urobte si krásny čas len a len pre seba. 

Cena je 15 eur a platí sa na mieste.

Prineste si so sebou karimatku, vankúš, deku, prezúvky alebo teplé ponožky. 

Vítaní sú aj tí, ktorí nikdy necvičili a sú úplní začiatočníci, a nevedia ako začať. 

Prihlásiť sa musíte, počet miest je obmedzený (vítaní su všetci ženy aj muži). Link na prihlásenie prikladám dole: (stačí kliknúť na dátum a čas rozbalí sa udalosť, treba stlačiť nová rezervácia, napísať meno a priezvisko a potvrdiť, rezervácie môžete urobiť aj pre svoju kamarátku alebo manžela), alebo na čísle 0908 185 440 a emaily: veronika.barrym@gmail.com

https://www.supersaas.sk/schedule/stvorlistok/Anti-stresov%C3%A9_poobedie

Celé anti-stresové poobedie organizujem ja Veronika Burkertová, kde si plním svoj sen o krásnom mieste, kde prídu ľudia, ktorí potrebujú nájsť svoj vnútorný kľud, odbúrať stres, cítiť sa prijatý, milovaný a pritom sa aj niečo nové naučiť. Navrhla som to tak, aby sme sa aj niečo naučili, trošku ponaťahovali a predýchali a nakoniec sa prikryli dekou a naplno precítili účinky zvukoterapie. Som aj spoluautorkou knihy Štvorlístok, ktorú sme vydali čerstvo tento rok a je v súlade s tým čo budú anti-stresové poobedia prinášať. Knihu si môžete prelistovať, pýtať sa otázky, a samozrejme aj kúpiť - https://www.tvojstvorlistok.sk/kniha-stvorlistok-2/

Stálicami tohto projektu budú aj tieto žienky:

Katarína Kiseľová - ako medzinárodne certifikovaná inštruktorka jogy (RYT 200) prepája zdravý jogový pohyb s hlbokým uvoľnením tela a mysle. Dbá o to, aby každý zažil pri cvičení maximálny komfort bez ohľadu na to, či je pokročilý alebo s jogou iba začína. Keďže relaxácia organizmu je rovnako dôležitá ako fyzická aktivita, k jej hodinám jogy neodmysliteľne patrí aj záverečná vedená arómameditácia. Jej poslaním je prispieť k duševnému a fyzickému zdraviu klientov pomocou jogy, aromaterapie a jemnej jogovej masáži, aby klienti pocítili hlboký pokoj, uvoľnenie a vnútorné bezpečie.  

Hovorí sa, že tá najdlhšia cesta je asi 30 centimetrov z hlavy do srdca. Preto jogu nevníma iba ako telesné cvičenie. Joga je pre ňu cesta, ktorou kráča, aby objavila to záhadné spojenie tela, mysle a srdca, spojenie s hĺbkou vlastného vnútra, kde zažíva jednotu so všetkým okolo a nádherný pokoj duše.

Aromajoga a jej benefity: na praktizovanie jogy nepotrebujete žiadne predpoklady. Nemusíte byť ohybní, silní, chudí, ani vegán. Všetko, čo musíte urobiť, je byť sám sebou a nechať jogu urobiť zvyšok. Praktizovanie (cvičenie) jogy nie je o nadobudnutí schopností vykonať tú najdokonalejšiu pozíciu. Nejde ani o to vydržať sedieť hodiny v meditácii. Cieľom je zistiť, kým ste sa stali pod vplyvom zlých návykov. Ide o to stať sa svojím autentickým ja. Snaha nájsť samých seba vás privedie k rozhodnutiu začať s jogou.

Praktizovať jogu samu o sebe prináša potechu nie len telu, ale aj mysli. Nikam sa neponáhľa, nechá vás oddýchnuť, no vie vám dať aj riadne do tela. A čo ak benefity jogy znásobíte tým, že k nej pridáte aj aromaterapiu? Funguje ešte lepšie! Verte mi, ak raz zažijete pocit po aromajoge, budete to chcieť zažiť znova a znova. Katka pri svojej jogovej praxi využíva esenciálne oleje doTERRA, ktoré sú najvyššej certifikovanej a terapeutickej triedy.

 

Muzikoterapia

Celostná muzikoterapia je neinvazívna, expresívna terapeutická disciplína, pri ktorej výhradne používame prírodné hudobné nástroje (bubny, píšťaly, fujaru, drumbľu a rôzne perkusie). Pri dodržiavaní princípov muzikoterapie sa u klientov prirodzene upravuje dýchanie, tep srdca, zmierňuje sa tenzia a svalové spazmy sa prirodzene uvoľňujú.

Sme dve muzikoterapeutky Gabika a Zuzka. Pracujeme metódou Ľubomíra Holzera, metódou celostnej muzikoterapie. Máme ju vyštudovanú na Palackého Univerzite v Olomouci priamo u jej autora. Štúdia trvali 3 roky a v tejto oblasti pôsobíme už 6 rokov.

Táto metóda má niekoľko  princípov:

  1. Používame výlučne ručne vyrobené hudobné nástroje  z prírodných materiálov v prirodzenom ladení.
  2. Celostne využitie muziko-terapeutického pôsobenia na duchovný energetický systém človeka v jeho existenčnej potrebe a schopnosti fyziologického príjmu univerzálnej životnej energie, vesmírnej energie a energie Zeme.
  3. Aplikujeme modulovaný, rezonančný, vibračný, hrdelný  spev aj s použitím starých archaických piesni nášho a moravského regiónu.
  4. Pracujeme intuitívnou metódou naladenia sa na relaxujúceho klienta.

 

Veľmi sa na vás tešíme a veríme, že vytvoríme krásnu komunitu, kde sa budeme stretávať minimálne 2 x do mesiaca a keď sa vám zapáči tak aj častejšie.

plagát s QR kódom

Späť do obchodu